NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poniżej odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące świadczonych przez naszą firmę usług, takich jak: wirtualne biuro, zakładanie / rozwijanie firmy, podpisanie umowy, nowy adres dla firmy oraz biuro na godziny.

1. Na czym polega usługa wirtualnego biura?

Zakładasz działalność gospodarczą, spółkę, rozwijasz swoje placówki na terenie naszego kraju lub pracujesz w domu i nie chcesz przyjmować tam klientów Twojej firmy - wtedy korzystasz z naszej usługi i rejestrujesz siedzibę pod naszym adresem opłacając abonament.

Uzyskujesz siedzibę w nowoczesnym biurowcu o wysokim standardzie z wyposażonym biurem. Tym samym oszczędzasz pieniądze, gdyż nie musisz samodzielnie utrzymywać swojego biura i zatrudniać wykwalifikowanej obsługi, bo my oferujemy Ci to samo za niewielką kwotę. Dostajesz od nas adres, obsługę korespondencji, indywidualny numer fax-u, pomieszczenie do pracy.

2. Na czym polega usługa wirtualnego adresu korespondencyjnego?

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że:

  • nie chciałeś aby przesyłka pocztowa czy kurierska trafiła bezpośrednio do Twojej skrzynki domowej lub firmowej?
  • z powodu wyjazdu list polecony został odesłany do nadawcy?
  • nie miałeś czasu stać w długich kolejkach w urzędach pocztowych, aby odebrać lub nadać list?

Takie sytuacje zdarzają się praktycznie każdemu, dlatego przygotowaliśmy usługę, która rozwiązuje powyższe problemy.

Usługa Wirtualny Adres Korespondencyjny polega na przekierowaniu Twojej poczty prywatnej lub firmowej na nasz adres, dzięki czemu cała lub wybrana część poczty będzie przychodziła na nasz adres.My każdorazowo po nadejściu do Ciebie przesyłki możemy poinformować Cię o tym telefonicznie, SMS-owo lub mailowo. Na Twoje życzenie możemy także zeskanować zawartość poczty i udostępnić ją Tobie drogą elektroniczną.

Zapewniamy pełną dyskrecję oraz profesjonalną obsługę.

3. Na czym polega usługa wynajmu biura na godziny?

Naszym Klientom zapewniamy możliwość fizycznego korzystania z przestrzeni biurowej w Katowicach. Udostępniamy w pełni wyposażone biuro i miejsce spotkań biznesowych.

4. Na czym polega obsługa korespondencji?

Po otrzymaniu korespondencji zaadresowanej na Twoją firmę, natychmiast powiadamiamy Cię o tym fakcie telefoniczni oraz tego samego dnia wysyłamy do Ciebie e-mail wraz z zeskanowanym dokumentem – otrzymujesz wszystko bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas i pieniądze związane z dojazdem, parkingiem, itd. Oryginały możesz, np. odebrać hurtem pod koniec miesiąca lub odwiedzając nasze biuro w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie.

 5. Potrzebujesz indywidualnego numeru telefonu? Nie ma problemu!

Wybierając z pośród naszych usług dodatkowych już za niewielką opłatą możesz mieć swój numer, który zamieszczasz na wszystkich dokumentach firmowych, wizytówkach i stronie internetowej. Możemy odbierać Twój fax i przesłać otrzymany dokument w formacie *.PDF do wglądu tego samego dnia.

6. Mam spotkanie z klientami czy mogę skorzystać z biura?

Tak, oczywiście! Korzystając z odpowiedniego wariantu lub usługi dodatkowej możesz fizycznie skorzystać z biura – spotkać się z klientem, podpisać kontrakt, przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną czy po prostu w ciszy i spokoju popracować nad ważnym projektem.

7. Czy w okolicy znajduje się jakieś miejsce na biznesowy lunch, rozrywkę czy załatwienie spraw biznesowych?

Mając lokalizację w samym centrum miasta nie może być inaczej – mnóstwo sklepów, restauracji, kino, teatr, kancelarie, punkty medyczne, Urząd Pocztowy, Urząd Miasta, Urząd Wojewódzki, galerie handlowe, rozbudowana komunikacja miejska – wszystko załatwisz podczas jednej wizyty w naszym biurze.

8. Czy wynajmując Wirtualne Biuro muszę płacić kaucję za wynajem.

Nie – jedyne opłaty to miesięczny abonament (lub opcjonalnie opłata kwartalna / półroczna / roczna). Nic więcej Cię nie zaskoczy, jasne i przejrzyste warunki współpracy.

9. Na jaki okres zawierana jest umowa wirtualnego biura.

Umowa wirtualnego biura standardowo zawierana jest na czas nieokreślony z trzymiesięcznym terminem wypowiedzenia. W szczególnych wypadkach istnieje możliwość zawarcia umowy na czas określony podawany podczas podpisywania umowy.

10. Zakładam nową firmę / chcę zmienić adres firmowy / chcę rozwijać swoją firmę na terenie kraju.

Dobry wybór – jeżeli któreś z powyższych stwierdzeń dotyczy Ciebie nie mogłeś lepiej trafić. Chcesz założyć nową firmę i potrzebujesz adresu? Masz firmę ale chcesz zmienić adres firmowy na prestiżowe biuro w centrum Katowic? A może masz prosperującą firmę i chcesz dodać na swojej mapie sukcesów kolejne oddziały? Wystarczy skorzystać z naszej oferty i wszystko jest możliwe.